Димер - історично унікальне місце. Вважаємо, що більшість жителів та гостей не усвідомлюють цього аб

Димер - історично унікальне місце. Вважаємо, що більшість жителів та гостей не усвідомлюють цього аб

Димер — історично унікальне місце. Вважаємо, що більшість жителів та гостей не усвідомлюють цього або незнають. В далекі часи тут творилась справжня історія, й подекуди світового масштабу.

Читайте також: ВСТАНОВИЛИ САМОСТІЙНО КСЕНОНИ – БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ВИЛУЧЕННЯ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

Чому світового? Про це і піде далі мова.
Справа в тому, що саме в Димері, народився чоловік на ім'я Луїс Барт Маєр. За офіційною версією — 4 липня 1885 року, тобто сьогодні 134 роки назад, а за версією самого Маєра — 12 липня 1884.(є думка, що Луїс змінив справжню дату народження, аби уникнути переслідувань євреїв, які тоді мали місце).
Народився він в єврейській сім'ї, з якою згодом вони емігрували в США, де Луїс і започаткував свою славнозвісну кар'єру.
Справа в тому, що за своє життя Маєр встиг прославитись неабиякими здобутками, і найголовніше, це те, що:
  • Луїс є співзасновником найвідомішої американської кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer.
  • Луїс є співзасновником Американської Академії кінематографічних мистецтв і наук, яка щорічно до сих пір влаштовує головну кінопремію «Оскар».
  • На Алеї Слави в Голлівуді Маєр має свою власну зірку.
  • Луїс Маєр, за оцінкою журналу «Time», входить до списку 100 найвпливовіших людей ХХ століття.
В деяких джерелах місцем його народження вказується Мінськ. І саме в далекому 2015 році, за часів «Вконтакті», завдяки Аркадію Калініну (псевдонім), ми, як Типовий Димер ✓ Typical Dymer, вирішили цю справу взяти в свої руки, з'ясувати даний факт та поставити крапку в цій історії. Були налаштовані діалоги із авторами книжок та родичами Маєра — знайдені біографічні твори Скота Еймена, де місцем народження вказаний саме Димер. Ну і найголовнішим та найзалізобетоннішим доказом стала міграційна карта Маєра, яку нам люб'язно надала праплемінниця Алісія Маєр.
Тому, місцем народження відомого кінопродюсера є саме наш Димер, що на Київщині. Правда та гордість на нашій стороні. Шануйте цю землю, вона родюча та фантастична. 

21:27
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...