Медичні заклади у Димері, Боярці та Тетеїві Вишгородського району отримають субвенцію від держави на

Медичні заклади у Димері, Боярці та Тетеїві Вишгородського району отримають субвенцію від держави на

Медичні заклади у Тетієві, Боярці та Димері Вишгородського району отримають субвенцію від держави на ремонт та утеплення

5 липня, Уряд додатково підтримав розвиток областей за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Так більше 240 мільйонів гривень було виділено на соціально важливі об’єкти Київської області. Про цеповідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко на своїй сторінці у Фейсбуку.

Серед них — і медичні установи, які за рахунок цих коштів будуть модернізовані. Олександр Саєнко деталізував, на які саме лікарні, і на які роботи виділені кошти:

–на утеплення фасаду та заміну віконних і дверних блоків лікувального корпусу №1 Центральної районної лікарні у Тетієві – 4,46 мільйона гривень;

–на реконструкцію головного корпусу Димерської районної лікарні (Вишгородський район) – 18 мільйонів гривень;

– на утеплення фасаду та відновлення покрівлі й вимощення Київської обласної дитячої лікарні у Боярці – 7,9 мільйона гривень.

Також Міністр Кабінету Міністрів поінформував, що цього тижня разом з в.о. голови Київської облдержадміністрації В’ячеславом Кучером відвідали низку соціально важливих установ Київської області в різних районах – центри надання адмінпослуг, навчальні, спортивні, медичні заклади тощо, а також поспілкувались з жителями, вислухали їхні прохання й зауваження.

Джерело: https://www.poglyad.tv/derzhbyudzhet-vydilyv-koshty-na-modernizatsiyu-likaren-kyyivshhyny/

12:06
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...